Eylül 15, 2019

A Frame Laboratuvar Tezgahı

Taşıyıcı konstrüksiyonlar şekillerine göre piyasada adlandırılır. Kurulumu en kolay ve yüksek taşıma kapasitesine sahip olanı A ayak ( A frame ) tır.Yandan bakıldığından “ A  harfini andıran bu ayak modeli kullanıcıların özellikle yüksek taşıma kapasitesi için tercih ettiği modeldir.  Laboratuvar tezgahları taşıma kapasitene göre  en sık kullanılan profil çeşitleri 40x60x1,5 mm  , 40x60x2mm ,50x50x2mm  ,40x40x2mm boyutlarında galvaniz çelik kutu profillerdir.Bu profil ayaklar birbirine gaz altı kaynaklar ile birleştirilerek  A  şeklinde konstrüksiyon haline getirilir.

A frame laboratuvar tezgah ayakları önce kaba temizlik ve yüzeysel asit temizliği yapıldıktan sonra elektrostatik epoxy boya ile ortalama 60-90 µm (mikron ) kalınlığında boya ile kaplanır.Sonrasında 200 °C de sıcak fırınlama işlemi yapılır.

Hassas zemin yükseklik ayarları için A frame laboratuvar tezgah ayaklarının alt kısımlarına kauçuk veya plastik tabanlı pingo ayak diye adlandırılan ayakların montajı yapılır.Böylece tezgahların dengesi ayarlanır.

Laboratuvarınıza demonte halde gelen A frame laboratuvar tezgah ayakları profesyonel ekibimiz tarafında kurulur.Üzerine  laboratuvarınıza uygun olan tezgah üstü malzemesi,dolap ,raf gibi detayların yerleştirilmesi ile artık yeni laboratuvarınız hayırlı olsun.

Laboratuvar kurulum
Laboratuvar kurulum
Laboratuvar kurulum tezge
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider