Eylül 12, 2019

Laboratuvar Dizayn Projelendirme

Anahtar teslim laboratuvar kurulum hizmetleri sizlerin ihtiyaçlarına istinaden dizayn projelendirme ile başlar.

Özellikle daha düşünce aşamasında bile TEZGEN ’ın uzman ekibiyle iletişimde olmanız size inşaatlarınızda  veya laboratuvar yenileme işlemlerinizde nasıl bir yol izlemeniz konusunda yardımcı olur.

İhtiyaçların algılanması yapılacak olan üretim,deney,analiz ve metodların gerektiğirdiği ,yönetmeliklerin uygun gördüğü akredite olmanın zorunluluğunda fizki şartlara en uygun metrajlar belirlenerek

Projelendirmede esnasında kullanıcıların ihtiyacı ve cihazlar için gerekli alt yapı havalandırma,elektrik,su,gaz ve diğer tesisatların gerek mühendislik acısından gerekse iş sağlığının korunması acısından dizayn edilerek hazırlanmasına özen gösterilir.

Projelendirmelerinize istinaden üretilen ürünler profesyonel ekibimiz tarafından laboratuvarınıza demonte halde taşınarak yerinde laboratuvar  kurulum montajı yapılmaktadır. Laboratuvar tezgahı montajı hazır olan  pvc zemin kaplama , epoksi zemin kaplama veya fayans zemin kaplamalarınıza zarar vermeden itina ile kurulum gerçekleştirilir. Ayrıca projelerinize anahtar teslim laboratuvar kurulum hizmeti de vermekteyiz.

Taşıma işlemlerinizi öncelikle sadece kurulumunu kendi yaptığımız ürünlere hizmet vermekteyiz .Ancak  birçok firmanın kapanıp daha sonrasında sizlerin hizmet alamadığınızı bilmekteyiz .Bu nedenle garantisi bitmiş veya kapanan firmalara ait laboratuvar tezgahı taşıma ,çeker ocak taşıma , laboratuvar taşıma hizmeti de verilmektedir.

Laboratuvar kurulum projelendirme tezgen
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider