Eylül 12, 2019

Tamirat tadilat

Projelendirmelerinize istinaden üretilen ürünler profesyonel ekibimiz tarafından laboratuvarınıza demonte halde taşınarak yerinde laboratuvar  kurulum montajı yapılmaktadır. Laboratuvar tezgahı montajı hazır olan  pvc zemin kaplama , epoksi zemin kaplama veya fayans zemin kaplamalarınıza zarar vermeden itina ile kurulum gerçekleştirilir. Ayrıca projelerinize anahtar teslim laboratuvar kurulum hizmeti de vermekteyiz.

Taşıma işlemlerinizi öncelikle sadece kurulumunu kendi yaptığımız ürünlere hizmet vermekteyiz .Ancak  birçok firmanın kapanıp daha sonrasında sizlerin hizmet alamadığınızı bilmekteyiz .Bu nedenle garantisi bitmiş veya kapanan firmalara ait laboratuvar tezgahı taşıma ,çeker ocak taşıma , laboratuvar taşıma hizmeti de verilmektedir.

Laboratuvarınızda oluşabilecek eskime veya  ilaveler için tadilat hizmeti verilmektedir.Ayrıca özellikle taşıma esnasında deforme olmuş olan laboratuvar orta tezgahları, laboratuvar kenar tezgahları , çeker ocaklar ,terazi masaları ,kimyasal saklama dolapları  tamirat işlemleri de tarafımızdan yapılmaktadır. Garantisi bitmiş  ürünler için mevcut parçalar ile uyumlu ürünler kullanılarak mevcut ürünlerinizi uzun yıllar boyunca kullanmanıza vesile olmak amacındayız.

Artık miladını doldurmuş laboratuvar orta tezgahlarınız ,laboratuvar kenar tezgahlarınız ,çeker ocaklarınız ve diğer laboratuvar ürünleriniz uzman kadromuz tarafından yerinde söküm işlemi yapılarak demonte hale getirilir.

Laboratuvarlarınızda kırım döküm işlemleri gerektiren işleriniz ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek çıkan molozlar paketlenerek imha edilmek üzere belediye yetkililerine teslim edilir ( bu hizmet sadece İstanbul ve  moloz toplama hizmeti veren belediye sınırlarında verilir )